czwartek, 14 marca 2013

Dzień JEDENASTY

No i minął czwartek, nawet nie wiem kiedy! Co oznacza, że właśnie kończy się jedenasty dzień moich treningów oraz zdrowego, niskokalorycznego odżywiania ! ;) Staram się to robić oczywiście jak najlepiej, ale wiadomo, że nie mam jeszcze odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, ale mam nadzieje, że wszystkiego nauczę się w trakcie oraz z pomocą innych bardzo ciekawych blogów, które mega pomagają :)

Dzisiaj dzień zaczęłam bardzo aktywnie, bo już rano przed pracą zrobiłam KILLERA ! Co najciekawsze dodał mi dużo energii, na cały czwartek. Po pracy zrobiłam także, trzy krótkie filmiki Ewy, o których pisałam wczoraj i przedwczoraj, czyli szok trening na brzuch, pośladki i ogólny spalający kalorie.

Powiem Wam, że sam fakt, że robię te treningi systematycznie i jem bardziej zdrowo oraz skupiam się na spożytych kaloriach, sprawia, że czuję się lepiej sama ze sobą, ze swoim ciałem i nawet czuję się już bardziej 'fit' hah!! ;))))))))))) i to mnie mocniej motywuje i sprawia ogromną radość. Już nie chcę nazywać tego walką o figure, to po prostu odpowiedni styl życia !:))


A tu moja propozycja na pyszny oraz zdrowy obiad ;)

Pieczony okoń z czosnkiem, na nie wielkiej ilości masła :)

Wieczorna przyjemność z Olką i Kaśką :))  Koktajl truskawkowy z odrobiną musli.

wielkimi krokami zbliża się weekend :D może przyniesie ze sobą odrobinę słońca i wiosny! bo mój rower i rolki już nie mogą się tego momentu doczekać. 
Miłego weekendu! :))1 komentarz: